Licensed to Univ. of California - Davis
                                       HY-TEK's Meet Manager 3/14/2014 03:33 PM
                          2014 Aggie Open - 3/15/2014                          
                      Davis, Calif. (Woody Wilson Track)                       
                                 Meet Program                                  
 
Event 1  Men 100 Meter Dash
===============================================================================
Saturday 3/15/2014 - 12:45 PM
     Name                        Year School                                
===============================================================================
Section 1  Timed Finals
  1  Cuellar, Bryan                   Sac State                   
  2  Sena, Kaio                       UC Davis                    
  3  Meehan, Evan                     Sac State                   
  4  Johnson, Marcus                  UC Davis                    
  5  Ellis, Robert                    American River              
  6  Boyadjiev, Sava                  UC Davis                    
  7  Lewis, Keith                     CCSF                        
  8  Davis, Daniel                    Cal                         
Section 2  Timed Finals
  1  Schuller, Zac                    CCSF                        
  2  Ogbeide, Osaretin                Sac State                   
  3  Traylor, James                   CCSF                        
  4  Pinder, Deon                     CS Stanislaus               
  5  Turner, Michael                  Sac State                   
  6  Derilo, Gabe                     American River              
  7  Batis, Robert                    CCSF                        
  8  Colbert, James                   Unattached                  
Section 3  Timed Finals
  1  Cooper, Richard                  Sac State                   
  2  Childs, westlund                 Unattached                  
  3  McGee, Kenyatta                  CCSF                        
  4  Linder, Daniel                   CS Stanislaus               
  5  Swayne, Latrelle                 American River              
  6  Okoroike, Basil                  UC Davis                    
  7  Beatty, Myles                    CS Stanislaus               
  8  Galloway, Daniel                 CCSF                        
Section 4  Timed Finals
  1  Mehler, Thomas                   American River              
  2  Ross, Ja'Briane                  American River              
  3  Lee, Travis                      American River              
  4  Alee, Jonathan                   Unattached                  
  5  Zaman, Gibran                    American River              
  6  Stetson, Troy                    Son. St. TC                 
  7  Stewart, Lovell                  American River              
  8  Smith, Julius                    William Jessup              
 
Event 2  Women 100 Meter Dash
===============================================================================
Saturday 3/15/2014 - 12:30 PM
     Name                        Year School                                
===============================================================================
Section 1  Timed Finals
  1  Harvey, Atiya                    CCSF                        
  2  Anthony, Janesha                 S.F. State                  
  3  Pope, Morgan                     Sac State                   
  4  Marshall, Ashley                 UC Davis                    
  5  Powell, Caprice                  Sac State                   
  6  Koehler, Karoline                Sheffield Elite             
  7  Dalton, Asaundra                 San Francisco               
  8  Baucham, Brionne                 S.F. State                  
Section 2  Timed Finals
  1  Mumphrey-Crawford, Daria         CCSF                        
  2  Currington, Antonia              Sac State                   
  3  Hearns, Baylee                   Nevada                      
  4  Davis, Kamilah                   San Francisco               
  5  Miller, Holly                    UC Davis                    
  6  Lambert, Amber                   CS Stanislaus               
  7  Gilson, Cecily                   Sac State                   
  8  Akanji, Mercy                    CS Stanislaus               
Section 3  Timed Finals
  1  Hill, Angel                      S.F. State                  
  2  Reddic, Ashley                   American River              
  3  Conlin, Dana                     UC Davis                    
  4  Perkins, Kaylin                  CCSF                        
  5  Akanji, Michelle                 CS Stanislaus               
  6  King, Hilary                     S.F. State                  
  7  Pearson, Imani                   UC Davis                    
  8  Brown, Jessica                   CCSF                        
Section 4  Timed Finals
  1  Tyler, Jazmine                   S.F. State                  
  2  Guerrero, Jordan                 S.F. State                  
  3  Fernandez, Emily                 William Jessup              
  4  Babicke, Amanda                  UC Davis                    
  5  Tucker, Marina                   S.F. State                  
  6  Young, Lauren                    William Jessup              
  7  Hayes, Erica                     S.F. State                  
  8  Lopez, Angelique                 Son. St. TC                 
 
Event 3  Men 200 Meter Dash
===============================================================================
Saturday 3/15/2014 - 1:55 PM
     Name                        Year School                                
===============================================================================
Section 1  Timed Finals
  1  Ellis, Robert                    American River              
  2  Boyadjiev, Sava                  UC Davis                    
  3  Lewis, Keith                     CCSF                        
  4  Johnson, Marcus                  UC Davis                    
  5  Ezold, Kyle                      Cal                         
  6  Sena, Kaio                       UC Davis                    
  7  Derilo, Gabe                     American River              
  8  Davis, Daniel                    Cal                         
Section 2  Timed Finals
  1  Alee, Jonathan                   Unattached                  
  2  Wright, Shamawn                  UC Davis                    
  3  ward, vichon                     Unattached                  
  4  Moreno, Matt                     UC Davis                    
  5  Thompson, Juquelle               CCSF                        
  6  Osuji, Obi                       Unattached                  
  7  Tate, Hosea                      UC Davis                    
  8  Swayne, Latrelle                 American River              
Section 3  Timed Finals
  1  Stewart, Lovell                  American River              
  2  Galloway, Daniel                 CCSF                        
  3  Collantes, Vince                 Unattached                  
  4  Linder, Daniel                   CS Stanislaus               
  5  Boone, Ben                       American River              
  6  Zaman, Gibran                    American River              
  7  Hayes, Micah                     William Jessup              
  8  McGee, Kenyatta                  CCSF                        
Section 4  Timed Finals
  1                                                               
  2  Lee, Travis                      American River              
  3  Shells, Sterling                 William Jessup              
  4  Lester, Bryan                    American River              
  5  Stetson, Troy                    Son. St. TC                 
  6  Mehler, Thomas                   American River              
  7  Smith, Julius                    William Jessup              
  8  Ross, Ja'Briane                  American River              
 
Event 4  Women 200 Meter Dash
===============================================================================
Saturday 3/15/2014 - 1:40 PM
     Name                        Year School                                
===============================================================================
Section 1  Timed Finals
  1  Cabiness, Maya                   S.F. State                  
  2  Reed, Leslie                     UC Davis                    
  3  Koehler, Karoline                Sheffield Elite             
  4  Marshall, Ashley                 UC Davis                    
  5  Nixon, Cekarri                   UC Davis                    
  6  Dalton, Asaundra                 San Francisco               
  7  Baucham, Brionne                 S.F. State                  
  8  Davis, Kamilah                   San Francisco               
Section 2  Timed Finals
  1  Strong, Misha                    CS Stanislaus               
  2  Booker, Me'che                   CS Stanislaus               
  3  Miller, Holly                    UC Davis                    
  4  Hearns, Baylee                   Nevada                      
  5  Rienecker, Kira                  UC Davis                    
  6  Harvey, Atiya                    CCSF                        
  7  Akanji, Mercy                    CS Stanislaus               
  8  Lambert, Amber                   CS Stanislaus               
Section 3  Timed Finals
  1  Younger, Kareezia                S.F. State                  
  2  Weems, Joy                       Sac State                   
  3  Nadreau, Rochelle                UC Davis                    
  4  Akanji, Michelle                 CS Stanislaus               
  5  Medina, Lupe                     San Francisco               
  6  Tyler, Jazmine                   S.F. State                  
  7  Mumphrey-Crawford, Daria         CCSF                        
  8  King, Hilary                     S.F. State                  
Section 4  Timed Finals
  1  Perkins, Kaylin                  CCSF                        
  2  Stokes, Laura                    S.F. State                  
  3  Matthews, Christina              CS Stanislaus               
  4  Hill, Angel                      S.F. State                  
  5  Pearson, Imani                   UC Davis                    
  6  Rowe, Katelynn                   American River              
  7  Conlin, Dana                     UC Davis                    
  8  Enakaya, Nyesa                   CS Stanislaus               
Section 5  Timed Finals
  1  Nelson, Jean                     Unattached                  
  2  Hayes, Erica                     S.F. State                  
  3  Brown, Jessica                   CCSF                        
  4  Nicholson, Murphy                UC Davis                    
  5  Babicke, Amanda                  UC Davis                    
  6  Le Beau, Ruth                    S.F. State                  
  7  Tucker, Marina                   S.F. State                  
  8                                                               
Section 6  Timed Finals
  1                                                               
  2                                                               
  3  Lopez, Angelique                 Son. St. TC                 
  4  Fernandez, Emily                 William Jessup              
  5  Young, Lauren                    William Jessup              
  6                                                               
  7                                                               
  8                                                               
 
Event 5  Men 400 Meter Dash
===============================================================================
Saturday 3/15/2014 - 12:20 PM
     Name                        Year School                                
===============================================================================
Section 1  Timed Finals
  1  Osuji, Obi                       Unattached                  
  2  Boone, Ben                       American River              
  3  Holmes, Myles                    CCSF                        
  4  Ezold, Kyle                      Cal                         
  5  Chandler, Jason                  UC Davis                    
  6  Lampkin, Edward                  CCSF                        
  7  Moreno, Matt                     UC Davis                    
  8  Tate, Hosea                      UC Davis                    
Section 2  Timed Finals
  1  Confer, Brendon                  San Francisco               
  2  Janvier, Carl                    San Francisco               
  3  Mehra, Anish                     UC Davis                    
  4  Gomes, Sean                      San Francisco               
  5  Holguin, Eric                    UC Davis                    
  6  Lang, Drew                       CS Stanislaus               
  7  Huhyn, Adam                      Sac State                   
  8  Aguiar, Miguel                   Sac State                   
Section 3  Timed Finals
  1                                                               
  2  Lam, Jeff                        American River              
  3  Rankin, Micah                    American River              
  4  Hayes, Micah                     William Jessup              
  5  Ross, Ja'Briane                  American River              
  6  Hammer, Kevin                    UC Davis                    
  7  Shells, Sterling                 William Jessup              
  8  Ahau, Katoa                      San Francisco               
 
Event 6  Women 400 Meter Dash
===============================================================================
Saturday 3/15/2014 - 12:10 PM
     Name                        Year School                                
===============================================================================
Section 1  Timed Finals
  1  Blumm, Stephanie                 Sac State                   
  2  Holzendorf, Arrielle             Sac State                   
  3  Reed, Leslie                     UC Davis                    
  4  Nixon, Cekarri                   UC Davis                    
  5  Cole, Brianna                    Sac State                   
  6  Landen, Shanie                   UC Davis                    
  7  Weems, Joy                       Sac State                   
  8  Nadreau, Rochelle                UC Davis                    
Section 2  Timed Finals
  1  Rowe, Katelynn                   American River              
  2  Pacini, Daniela                  CCSF                        
  3  Cunningham, Jasmine              Sac State                   
  4  Medina, Lupe                     San Francisco               
  5  Booker, Me'che                   CS Stanislaus               
  6  Vaughn, Kyrah                    American River              
  7  Severson, Andrea                 CS Stanislaus               
  8  Renken, Anika                    Santa Clara                 
Section 3  Timed Finals
  1                                                               
  2  Stansbury, Cassie                CCSF                        
  3  Hawthrone, Keirnan               American River              
  4  Cox, Talia                       Unattached                  
  5  Richardson, Ciara                American River              
  6  Redick, Emma                     UC Davis                    
  7                                                               
  8                                                               
 
Event 7  Men 800 Meter Run
===============================================================================
Saturday 3/15/2014 - 1:10 PM
     Name                        Year School                                
===============================================================================
Section 1  Timed Finals
  1  Solis, Omar                      San Francisco               
  2  Gomes, Sean                      San Francisco               
  3  Mena, Gustavo                    San Francisco               
  4  Perez, Adrian                    CCSF                        
  5  Berriatua, Joey                  Santa Clara                 
  6  Hinton, Kai                      Navy                        
  7  Jarrett, Moore                   San Francisco               
  8  Robinson, Kyle                   Unattached                  
  9  Wong, Leland                     Santa Clara                 
 10  Butler, Kenyon                   Unattached                  
 11                                                               
 12                                                               
 13                                                               
 14                                                               
 15                                                               
 16                                                               
Section 2  Timed Finals
  1  Kunkel, Patrick                  San Francisco               
  2  Gomez, Gama                      American River              
  3  Chorn, Alex                      American River              
  4  Rankin, Micah                    American River              
  5  Ferrey, Christian                CCSF                        
  6  Wichmann, Christian              William Jessup              
  7  Sims, Lovell                     Unattached                  
  8  Gaddis, Andrew                   Santa Clara                 
  9  Schraer, Aidan                   American River              
 10  Montoya, Jason                   American River              
 11  Whelpley, Justin                 William Jessup              
 12                                                               
 13                                                               
 14                                                               
 15                                                               
 16                                                               
 
Event 8  Women 800 Meter Run
===============================================================================
Saturday 3/15/2014 - 1:00 PM
     Name                        Year School                                
===============================================================================
Section 1  Timed Finals
  1  Landen, Shanie                   UC Davis                    
  2  Lambdin, Raquel                  UC Davis                    
  3  Ito, Miho                        Juntendo                    
  4  Compton, Kandace                 American River              
  5  Haupert, Madeline                San Francisco               
  6  Nash, Amia                       Santa Clara                 
  7  Bittle, Kristen                  CCSF                        
  8  Underwood, Anne                  Nevada                      
  9  Aguayo, Sara                     CS Stanislaus               
 10  Wilch, Lauren                    San Francisco               
 11                                                               
 12                                                               
 13                                                               
 14                                                               
 15                                                               
 16                                                               
Section 2  Timed Finals
  1  Perryman, Chantel                Unattached                  
  2  Fisher, Reighan                  Nevada                      
  3  Mayfield, Janae                  Unattached                  
  4  Smith, Christina                 Nevada                      
  5  Root, Sidney                     Nevada                      
  6  Maldonado, Gabee                 CS Stanislaus               
  7  Hancock, Kaeli                   Santa Clara                 
  8  Richmond, Allyson                William Jessup              
  9  Peterson, Hannah                 Santa Clara                 
 10  Volk, Sophia                     San Francisco               
 11  Wiesner, Hannah                  William Jessup              
 12  Malek, Christina                 William Jessup              
 13  Martinez, Sara                   William Jessup              
 14  Hood, Erin                       Son. St. TC                 
 15                                                               
 16                                                               
 
Event 9  Men 1500 Meter Run
===============================================================================
Saturday 3/15/2014 - 11:25 AM
     Name                        Year School                                
===============================================================================
Section 1  Timed Finals
  1  Grigoriev, Alex                  UC Davis                    
  2  Ehlenbach, Trevor                UC Davis                    
  3  Causey, Eric                     San Francisco               
  4  Mena, Gustavo                    San Francisco               
  5  Rushing, Jordon                  UC Davis                    
  6  Alvarado, Abraham                CS Stanislaus               
  7  Mrgudic, Michael                 CS Stanislaus               
  8  Hinojosa, Adrian                 Santa Clara                 
  9  Alley, Dean                      CS Stanislaus               
 10  Neill, Eric                      UC Davis                    
 11  Jarrett, Moore                   San Francisco               
 12  Solis, Omar                      San Francisco               
 13  Crook, Bryan                     Santa Clara                 
 14  Smith, Adam                      San Francisco               
 15  Berriatua, Joey                  Santa Clara                 
 16                                                               
 17                                                               
 18                                                               
 19                                                               
 20                                                               
Section 2  Timed Finals
  1  Fitzgerald, Patrick              UC Davis                    
  2  Bradley, Thomas                  San Francisco               
  3  Roe, Sean                        Santa Clara                 
  4  Johansen, Charlie                San Francisco               
  5  Kunkel, Patrick                  San Francisco               
  6  Shahmirzadi, Camron              Sra Elite                   
  7  Schraer, Aidan                   American River              
  8  Venegas, Moises                  Santa Clara                 
  9  Sargent, Brynn                   Santa Clara                 
 10  Smith, Wayne                     William Jessup              
 11  Fowler, Nick                     Air Force                   
 12  Johnson, Patrick                 William Jessup              
 13  Wilson, Jeff                     Unattached                  
 14  Kinoshita, Michael               Unattached                  
 15  Chan, Garrick                    Unattached                  
 16  Cummings, David                  William Jessup              
 17  Parra, Ricky                     American River              
 18  Wichmann, Christian              William Jessup              
 19  Borceguin, Pablo                 Unattached                  
 20  Merris-Coots, Trevor             American River              
 21  Tran, Kevin                      Asics Aggies                
 22  Chavez-Navarro, Jaime            William Jessup              
 23  Cherry, Robert                   William Jessup              
 
Event 10  Women 1500 Meter Run
===============================================================================
Saturday 3/15/2014 - 11:10 AM
     Name                        Year School                                
===============================================================================
Section 1  Timed Finals
  1  Curl, Sophie                     San Francisco               
  2  Fry, Katie                       UC Davis                    
  3  Jamboretz, Kate                  San Francisco               
  4  Ito, Miho                        Juntendo                    
  5  Baker, Alice                     San Francisco               
  6  Kobayashi, Miki                  Juntendo                    
  7  Phill, Daryl                     San Francisco               
  8  Haupert, Madeline                San Francisco               
  9  Moffett, Ashlehy                 San Francisco               
 10  Volk, Sophia                     San Francisco               
 11  Pearson, Sarah                   San Francisco               
 12  Knapp, Kayla                     UC Davis                    
 13  Goins, Olivia                    UC Davis                    
 14  Shidara, Kaz                     UC Davis                    
 15  Thiele, Alyssa                   CS Stanislaus               
 16  Naranjo, Rachel                  CS Stanislaus               
 17                                                               
 18                                                               
 19                                                               
 20                                                               
Section 2  Timed Finals
  1  Morrill, Kristen                 Nevada                      
  2  Wiesner, Hannah                  William Jessup              
  3  Compton, Kandace                 American River              
  4  Smith, Rosalind                  Unattached                  
  5  Germany, Kayla                   Santa Clara                 
  6  Kuehn, Kaitlyn                   Santa Clara                 
  7  Ragas, Lindsey                   S.F. State                  
  8  Valenzuela, Elsa                 Santa Clara                 
  9  Macedo, Hailey                   CS Stanislaus               
 10  Richmond, Allyson                William Jessup              
 11  Rocha, Lea                       S.F. State                  
 12  Butterfield, Dallas              William Jessup              
 13  Kruger, Justine                  William Jessup              
 14  Mabuni, Angel                    William Jessup              
 15                                                               
 16  Juarez, Danna                    CS Stanislaus               
 17                                                               
 18                                                               
 19                                                               
 20                                                               
 
Event 11  Men 3000 Meter Run
===============================================================================
Saturday 3/15/2014 - 2:20 PM
     Name                        Year School                                
===============================================================================
Section 1  Timed Finals
  1  Madera, Jose                     San Francisco               
  2  Kwan, Nathan                     Unattached                  
  3  Hicks, Nicks                     San Francisco               
  4  Goins, Austin                    UC Davis                    
  5  Assefa, Bruk                     S.F. State                  
  6  Aceves, Miguel                   UC Davis                    
  7  Dhaliwal, Kanwar                 CS Stanislaus               
  8  Dorman, Lucas                    UC Davis                    
  9  Jagerson, Sean                   American River              
 10  Villaescusa, Alex                CS Stanislaus               
 11  Lutz, Kurt                       S.F. State                  
 12  Smith, Logan                     S.F. State                  
 13  Johansen, Charlie                San Francisco               
 14  Rossi, Nathan                    American River              
 15  Trejo, Kenny                     S.F. State                  
 16  Parra, Ricky                     American River              
 17  Morris, Jason                    American River              
 18  Brooks, Eric                     CS Stanislaus               
 19  Jones, Eric                      Unattached                  
 20  Randhawa, Harjit                 S.F. State                  
 21  Garaventa, Michael               S.F. State                  
 22  Brown, Jacob                     American River              
 23  Fagundes, Anthony                CS Stanislaus               
 24  Merris-Coots, Trevor             American River              
 
Event 12  Women 3000 Meter Run
===============================================================================
Saturday 3/15/2014 - 2:05 PM
     Name                        Year School                                
===============================================================================
Section 1  Timed Finals
  1  Baker, Alice                     San Francisco               
  2  Moffett, Ashlehy                 San Francisco               
  3  Phill, Daryl                     San Francisco               
  4  Pearson, Sarah                   San Francisco               
  5  Cota, Paxton                     S.F. State                  
  6  Pacheco, Rocio                   S.F. State                  
  7  Timmermans, Katie                CS Stanislaus               
  8  Novales, Nicole                  S.F. State                  
  9  Joven, Laticia                   CS Stanislaus               
 10                                                               
 11                                                               
 12                                                               
 13                                                               
 14                                                               
 15                                                               
 16                                                               
 17                                                               
 18                                                               
 19                                                               
 20                                                               
 21                                                               
 22                                                               
 23                                                               
 24                                                               
 
Event 13  Men 5000 Meter Run
===============================================================================
Saturday 3/15/2014 - 10:00 AM
     Name                        Year School                                
===============================================================================
Section 1  Timed Finals
  1  Halsted, Trevor                  UC Davis                    
  2  Strum, Nathan                    UC Davis                    
  3  Pugh, Brandon                    UC Davis                    
  4  Hough, Grayson                   UC Davis                    
  5  Basuini, Michael                 William Jessup              
  6  Horvath, Jon                     Unattached                  
  7  Zufall, Blake                    Unattached                  
  8  Ramos, Hunter                    Unattached                  
  9  Ruiz-Deharo, Joseph              Unattached                  
 10  Hernandez, Jonathan              William Jessup              
 11  Stephenson, Elijah               Son. St. TC                 
 12                                                               
 13                                                               
 14                                                               
 15                                                               
 16                                                               
 17                                                               
 18                                                               
 19                                                               
 20                                                               
 21                                                               
 22                                                               
 23                                                               
 24                                                               
 25                                                               
 26                                                               
 27                                                               
 28                                                               
 29                                                               
 30                                                               
 31                                                               
 32                                                               
 33                                                               
 34                                                               
 35                                                               
 36                                                               
 37                                                               
 38                                                               
 39                                                               
 40                                                               
 
Event 14  Women 5000 Meter Run
===============================================================================
Saturday 3/15/2014 - 9:30 AM
     Name                        Year School                                
===============================================================================
Section 1  Timed Finals
  1  Barr, Erika                      UC Davis                    
  2  Hoffmann, Christine              UC Davis                    
  3  Harcus, Shannon                  UC Davis                    
  4  Kobayashi, Miki                  Juntendo                    
  5  Ott, Katherine                   UC Davis                    
  6  Lane, Nicole                     UC Davis                    
  7  Arzon, Stephanie                 William Jessup              
  8                                                               
  9                                                               
 10                                                               
 11                                                               
 12                                                               
 13                                                               
 14                                                               
 15                                                               
 16                                                               
 17                                                               
 18                                                               
 19                                                               
 20                                                               
 21                                                               
 22                                                               
 23                                                               
 24                                                               
 25                                                               
 26                                                               
 27                                                               
 28                                                               
 29                                                               
 30                                                               
 31                                                               
 32                                                               
 33                                                               
 34                                                               
 35                                                               
 36                                                               
 37                                                               
 38                                                               
 39                                                               
 40                                                               
 
Event 15  Men 4x100 Meter Relay
===============================================================================
Saturday 3/15/2014 - 11:05 AM
     School                                                                 
===============================================================================
Section 1  Timed Finals
  1  Cal St. Stanislaus  'A'                                      
     1) Linder, Daniel                  2) Pinder, Deon                   
     3) Beatty, Myles                   4) Lang, Drew                     
  2  American River  'A'                                          
     1) Zaman, Gibran                   2) Swayne, Latrelle               
     3) Derilo, Gabe                    4) Ellis, Robert                  
  3  UC Davis  'A'                                                
     1) Boyadjiev, Sava                 2) Johnson, Marcus                
     3) Sena, Kaio                      4) Wright, Shamawn                
  4  Sacramento State  'A'                                        
     1) Turner, Michael                 2) Cooper, Richard                
     3) Cuellar, Bryan                  4) Ogbeide, Osaretin              
  5  Ccsf  'A'                                                    
     1) Traylor, James                  2) Lewis, Keith                   
     3) McGee, Kenyatta                 4) Thompson, Juquelle             
  6                                                               
  7                                                               
  8                                                               
 
Event 16  Women 4x100 Meter Relay
===============================================================================
Saturday 3/15/2014 - 11:00 AM
     School                                                                 
===============================================================================
Section 1  Timed Finals
  1  San Francisco  'A'                                           
     1) Dalton, Asaundra                2) Davis, Kamilah                 
     3) Medina, Lupe                    4) Fkiaras, Eleni                 
  2  Cal St. Stanislaus  'A'                                      
     1) Lambert, Amber                  2) Akanji, Mercy                  
     3) Booker, Me'che                  4) Akanji, Michelle               
  3  San Francisco St.  'A'                                       
     1) Anthony, Janesha                2) Cabiness, Maya                 
     3) King, Hilary                    4) Baucham, Brionne               
  4  UC Davis  'A'                                                
     1) Reed, Leslie                    2) Marshall, Ashley               
     3) Nixon, Cekarri                  4) Pearson, Imani                 
  5  Sacramento State  'A'                                        
     1) Robinson, Kristen               2) Gilson, Cecily                 
     3) Powell, Caprice                 4) Pope, Morgan                   
  6  San Francisco St.  'B'                                       
     1) Tucker, Marina                  2) Hayes, Erica                   
     3) Tyler, Jazmine                  4) Stokes, Laura                  
  7  Ccsf  'A'                                                    
     1) Pacini, Daniela                 2) Perkins, Kaylin                
     3) Mumphrey-Crawford, Daria        4) Bittle, Kristen                
  8                                                               
 
Event 17  Men 4x400 Meter Relay
===============================================================================
Saturday 3/15/2014 - 2:45 PM
     School                                                                 
===============================================================================
Section 1  Timed Finals
  1                                                               
  2                                                               
  3                                                               
  4  American River  'A'                                          
     1) French, David                   2) Ellis, Robert                  
     3) Stahl, Logan                    4) Boone, Ben                     
  5  Ccsf  'A'                                                    
     1) Holmes, Myles                   2) Lampkin, Edward                
     3) Thompson, Juquelle              4) Perez, Adrian                  
  6  San Francisco  'A'                                           
     1) Confer, Brendon                 2) Gomes, Sean                    
     3) Bradley, Thomas                 4) Solis, Omar                    
  7                                                               
  8                                                               
 
Event 18  Women 4x400 Meter Relay
===============================================================================
Saturday 3/15/2014 - 2:35 PM
     School                                                                 
===============================================================================
Section 1  Timed Finals
  1                                                               
  2  Ccsf  'A'                                                    
     1) Brown, Jessica                  2) Pacini, Daniela                
     3) Stansbury, Cassie               4) Bittle, Kristen                
  3  American River  'A'                                          
     1) Richardson, Ciara               2) Compton, Kandace               
     3) Vaughn, Kyrah                   4) Rowe, Katelynn                 
  4  San Francisco  'A'                                           
     1) Phill, Daryl                    2) Volk, Sophia                   
     3) Jamboretz, Kate                 4) Haupert, Madeline              
  5  Cal St. Stanislaus  'A'                                      
     1) Severson, Andrea                2) Matthews, Christina            
     3) Akanji, Mercy                   4) Strong, Misha                  
  6  San Francisco St.  'A'                                       
     1) Black, Ashley                   2) Guerrero, Jordan               
     3) Baucham, Brionne                4) Cabiness, Maya                 
  7  Nevada  'A'                                                  
     1) Westerterp, Katelin             2) Underwood, Anne                
     3) Smith, Christina                4) Fisher, Reighan                
  8                                                               
 
Event 19  Men 2000 Meter Steeplechase
===============================================================================
Saturday 3/15/2014 - 10:45 AM
     Name                        Year School                                
===============================================================================
Section 1  Timed Finals
  1  Kurtz, Jordan                    Saint Mary's                
  2  Bradley, Thomas                  San Francisco               
  3  Araujo, Trevor                   Saint Mary's                
  4  Kirkwood, Lowell                 Saint Mary's                
  5  Petrucelli, Kyle                 Son. St. TC                 
  6  Smith, Adam                      San Francisco               
  7  Silva, Dylan                     Son. St. TC                 
  8                                                               
 
Event 20  Women 2000 Meter Steeplechase
===============================================================================
Saturday 3/15/2014 - 10:30 AM
     Name                        Year School                                
===============================================================================
Section 1  Timed Finals
  1  Lordi, Vanessa                   WVTC                        
  2  Goins, Rianna                    UC Davis                    
  3  Diaz, Samantha                   Nevada                      
  4  Hiatt, Audrey                    Santa Clara                 
  5  Jamboretz, Kate                  San Francisco               
  6  MacLeod, Clara                   UC Davis                    
  7  Kirsch, Demerey                  Nevada                      
  8                                                               
 
Event 21  Men 110 Meter Hurdles
===============================================================================
Saturday 3/15/2014 - 12:00 PM
     Name                        Year School                                
===============================================================================
Section 1  Timed Finals
  1  Mathews, Michael                 American River              
  2  Sitch, Trevor                    Sac State                   
  3  Wheeler, Casey                   Sac State                   
  4  Moran, Karl                      UC Davis                    
  5  Mamon, Chris                     Unattached                  
  6  Atsin, Emmanuel                  Team Fleming                
  7  Hammer, Kevin                    UC Davis                    
  8  Traylor, James                   CCSF                        
 
Event 22  Women 100 Meter Hurdles
===============================================================================
Saturday 3/15/2014 - 11:45 AM
     Name                        Year School                                
===============================================================================
Section 1  Timed Finals
  1  olusula, fiyin                   Unattached                  
  2  Currington, Antonia              Sac State                   
  3  Robinson, Kristen                Sac State                   
  4  Grigg, Kellie                    UC Davis                    
  5  Collins, Devin                   Sac State                   
  6  parsons, megan                   Unattached                  
  7  Severson, Andrea                 CS Stanislaus               
  8  O'Neil, Rachael                  Unattached                  
Section 2  Timed Finals
  1  Earl, Mariah                     American River              
  2  Rombach, Laura                   Horsecow                    
  3  Vance, Summer                    UC Davis                    
  4  Rienecker, Kira                  UC Davis                    
  5  Corrigan, Kassandra              Sac State                   
  6  Delucchi, Jennifer               Nevada                      
  7  Enakaya, Nyesa                   CS Stanislaus               
  8                                                               
Section 3  Timed Finals
  1                                                               
  2  Stokes, Laura                    S.F. State                  
  3  Jenkins, Chloe                   CS Stanislaus               
  4  Nicholson, Murphy                UC Davis                    
  5  Cooley, Hailey                   American River              
  6  Black, Ashley                    S.F. State                  
  7                                                               
  8                                                               
 
Event 23  Men 400 Meter Hurdles
===============================================================================
Saturday 3/15/2014 - 1:20 PM
     Name                        Year School                                
===============================================================================
Section 1  Timed Finals
  1                                                               
  2  Sitch, Trevor                    Sac State                   
  3  Chandler, Jason                  UC Davis                    
  4  Moran, Karl                      UC Davis                    
  5  Wheeler, Casey                   Sac State                   
  6  Legohn, Jelani                   UC Davis                    
  7                                                               
  8                                                               
Section 2  Timed Finals
  1                                                               
  2  Vaughn, Koren                    American River              
  3  Chu, Cameron                     CCSF                        
  4  Mathews, Michael                 American River              
  5  Lang, Drew                       CS Stanislaus               
  6  Calvin, Da'rell                  Unattached                  
  7                                                               
  8                                                               
 
Event 24  Women 400 Meter Hurdles
===============================================================================
Saturday 3/15/2014 - 1:30 PM
     Name                        Year School                                
===============================================================================
Section 1  Timed Finals
  1                                                               
  2  Fkiaras, Eleni                   San Francisco               
  3  Severson, Andrea                 CS Stanislaus               
  4  Grigg, Kellie                    UC Davis                    
  5  Collins, Devin                   Sac State                   
  6  Nixon, Cekarri                   UC Davis                    
  7  Westerterp, Katelin              Nevada                      
  8                                                               
Section 2  Timed Finals
  1                                                               
  2  Guerrero, Jordan                 S.F. State                  
  3  Vance, Summer                    UC Davis                    
  4  Stubbs, Ashley                   American River              
  5  Jenkins, Chloe                   CS Stanislaus               
  6  Edgar, Autumn                    American River              
  7                                                               
  8                                                               
 
Event 25  Men High Jump
===============================================================================
Saturday 3/15/2014 - 1:00 PM
     Name                        Year School                                
===============================================================================
Flight 1  Finals
  1  McMurran, Nathan                 Unattached                  
  2  Matthews, Edwin                  American River              
  3  Lam, Jeff                        American River              
  4  Eng, Billy                       Sac State                   
  5  Howell, Xavier                   American River              
  6  McCovery, Londeen                Sac State                   
  7  Spikes, Maurice                  UC Davis                    
  8                                                               
  9                                                               
 10                                                               
 11                                                               
 12                                                               
 13                                                               
 14                                                               
 15                                                               
 16                                                               
 
Event 26  Women High Jump
===============================================================================
Saturday 3/15/2014 - 11:00 AM
     Name                        Year School                                
===============================================================================
Flight 1  Finals
  1  Nelson, Jean                     Unattached                  
  2  Enakaya, Nyesa                   CS Stanislaus               
  3  Black, Ashley                    S.F. State                  
  4  Borst, Johanna                   UC Davis                    
  5  Dumas, Miranda                   Sac State                   
  6  Gipson, Karlaina                 UC Davis                    
  7  Younger, Kareezia                S.F. State                  
  8  Minter, Kinsey                   Nevada                      
  9  Corrigan, Kassandra              Sac State                   
 10  Barber, Katie                    UC Davis                    
 11  Carter, Leah                     Nevada                      
 12                                                               
 13                                                               
 14                                                               
 15                                                               
 16                                                               
 
Event 27  Men Pole Vault
===============================================================================
Saturday 3/15/2014 - 12:00 PM
     Name                        Year School                                
===============================================================================
Flight 1  Finals
  1  Anderson, Keaton                 American River              
  2  Hammer, Kevin                    UC Davis                    
  3  Langwasser, Charles              CS Stanislaus               
  4  Flanagan, Teddy                  American River              
  5  Hierholzer, Forrest              American River              
  6  Fraley, Kyle                     Sac State                   
  7  Thompson, Brett                  Sac State                   
  8  Maxwell, Kyle                    CS Stanislaus               
  9  Toney, Marc                      UC Davis                    
 10  Pust, Steven                     Sac State                   
 11                                                               
 12                                                               
 13                                                               
 14                                                               
 15                                                               
 16                                                               
 
Event 28  Women Pole Vault
===============================================================================
Saturday 3/15/2014 - 10:00 AM
     Name                        Year School                                
===============================================================================
Flight 1  Finals
  1  Tyler, Jazmine                   S.F. State                  
  2  Stone, Michelle                  Unattached                  
  3  Moynahan, Kelsey                 Sac State                   
  4  Smith, Reagan                    CS Stanislaus               
  5  Morgan, Siena                    American River              
  6  Serame, Erika                    Unattached                  
  7  Powers, Alison                   Nevada                      
  8  Carbullido, Hayley               Sac State                   
  9  Owen, Caitlin                    Nevada                      
 10  Anderson, Siobhan                UC Davis                    
 11  Eilert, Samantha                 UC Davis                    
 12  Maroon, Ariel                    American River              
 13  Pearlman, Molly                  Sac State                   
 14  Tokar, Holly                     UC Davis                    
 15  Dumas, Miranda                   Sac State                   
 16  Norvell, Elizabeth               Unattached                  
 
Event 29  Men Long Jump
===============================================================================
Saturday 3/15/2014 - 10:15 AM
     Name                        Year School                                
===============================================================================
Flight 1  Finals
  1  Ross, Ja'Briane                  American River              
  2  Llubit, Vincent                  UC Davis                    
  3  Nguyen, Tan                      Unattached                  
  4  Howell, Xavier                   American River              
  5  Linder, Daniel                   CS Stanislaus               
  6  Pinder, Deon                     CS Stanislaus               
  7  Swayne, Latrelle                 American River              
  8  Okoroike, Basil                  UC Davis                    
  9  Montgomery, Phillip              CCSF                        
 10  Dariso, Chase                    UC Davis                    
 11                                                               
 12                                                               
 13                                                               
 14                                                               
 15                                                               
 16                                                               
Flight 2  Finals
  1  Eng, Billy                       Sac State                   
  2  Blaise, Carter                   UC Davis                    
  3  McCovery, Londeen                Sac State                   
  4  Norwood, Nile                    San Francisco               
  5  Mamon, Chris                     Unattached                  
  6  Collier, Austin                  CCSF                        
  7  Turner, Michael                  Sac State                   
  8  Young, Julian                    Unattached                  
  9  Boyadjiev, Sava                  UC Davis                    
 10  Cooper, Richard                  Sac State                   
 11                                                               
 12                                                               
 13                                                               
 14                                                               
 15                                                               
 16                                                               
 
Event 30  Women Long Jump
===============================================================================
Saturday 3/15/2014 - 9:00 AM
     Name                        Year School                                
===============================================================================
Flight 1  Finals
  1  Anthony, Janesha                 S.F. State                  
  2  Tossoukpe, Kossiwa               CCSF                        
  3  Hill, Angel                      S.F. State                  
  4  Le Beau, Ruth                    S.F. State                  
  5  Cole, Brianna                    Sac State                   
  6  Smith, Aysia                     Sac State                   
  7  King, Hilary                     S.F. State                  
  8  Li, Catherine                    UC Davis                    
  9  Norwood, Chanelle                Cal St. East Bay            
 10  Black, Ashley                    S.F. State                  
 11  Robinson, Kristen                Sac State                   
 12  Corrigan, Kassandra              Sac State                   
 13  Rombach, Laura                   Horsecow                    
 14                                                               
 15                                                               
 16                                                               
 
Event 31  Men Triple Jump
===============================================================================
Saturday 3/15/2014 - 1:45 PM
     Name                        Year School                                
===============================================================================
Flight 1  Finals
  1  Ellis, Nate                      William Jessup              
  2  Blaise, Carter                   UC Davis                    
  3  Lester, Bryan                    American River              
  4  Llubit, Vincent                  UC Davis                    
  5  Rucker, Harold                   Elite Faith                 
  6  Nguyen, Tan                      Unattached                  
  7  Dariso, Chase                    UC Davis                    
  8  Collier, Austin                  CCSF                        
  9  Pinder, Deon                     CS Stanislaus               
 10  Okoroike, Basil                  UC Davis                    
 11  Norwood, Nile                    San Francisco               
 12  McCovery, Londeen                Sac State                   
 13                                                               
 14                                                               
 15                                                               
 16                                                               
 
Event 32  Women Triple Jump
===============================================================================
Saturday 3/15/2014 - 12:30 PM
     Name                        Year School                                
===============================================================================
Flight 1  Finals
  1  Hill, Angel                      S.F. State                  
  2  Robinson, Kristen                Sac State                   
  3  Smith, Aysia                     Sac State                   
  4  Khokhlan, Olesya                 American River              
  5  Cole, Brianna                    Sac State                   
  6  Li, Catherine                    UC Davis                    
  7  McGlory, Lauren                  Cal St. East Bay            
  8                                                               
  9                                                               
 10                                                               
 11                                                               
 12                                                               
 13                                                               
 14                                                               
 15                                                               
 16                                                               
 
Event 33  Men Discus Throw
===============================================================================
Saturday 3/15/2014 - 10:00 AM
     Name                        Year School                                
===============================================================================
Flight 1  Finals
  1  Baca, Jacob                      San Francisco               
  2  Swisley, Nathan                  American River              
  3  Moore, Max                       CCSF                        
  4  Contreras, Juan                  CS Stanislaus               
  5  Meyer, Nijoel                    CS Stanislaus               
  6  Regan, Tyler                     CS Stanislaus               
  7  Ram, Abhineet                    UC Davis                    
  8  Lehner, Daniel                   American River              
  9                                                               
 10                                                               
 11                                                               
 12                                                               
 13                                                               
 14                                                               
 15                                                               
 16                                                               
 17                                                               
Flight 2  Finals
  1  Casas, Richard                   Sac State                   
  2  Hubbard, James                   American River              
  3  Millan, Alberto                  Sac State                   
  4  Sepulveda, Matt                  Sac State                   
  5  Randolph, Gary                   Unattached                  
  6  January, James                   Sac State                   
  7  Uikilifi, Josh                   CS Stanislaus               
  8  Bender, Matthew                  UC Davis                    
  9  Kinloch, James                   Unattached                  
 10                                                               
 11                                                               
 12                                                               
 13                                                               
 14                                                               
 15                                                               
 16                                                               
 17                                                               
 
Event 34  Women Discus Throw
===============================================================================
Saturday 3/15/2014 - 12:30 PM
     Name                        Year School                                
===============================================================================
Flight 1  Finals
  1  Arquines, Chrystal               CS Stanislaus               
  2  Wilson, Channing                 CS Stanislaus               
  3  Cooper, Tyhana                   Sac State                   
  4  Rector, Meaggan                  Sac State                   
  5  Ramirez, Symone                  S.F. State                  
  6  Chung, Michelle                  S.F. State                  
  7  Braucher, Breeann                Sac State                   
  8  Park, Tara                       Unattached                  
  9                                                               
 10                                                               
 11                                                               
 12                                                               
 13                                                               
 14                                                               
 15                                                               
 16                                                               
Flight 2  Finals
  1  Kinloch, Lauren                  UC Davis                    
  2  DuBois, Anna                     Unattached                  
  3  Lonon, Laticia                   San Francisco               
  4  Durand, Kathleen                 Sac State                   
  5  Weaver, Elaine                   Sac State                   
  6  Friend, Mikayla                  Sac State                   
  7  Standifer, Breanna               UC Davis                    
  8  Adesida, Praise                  UC Davis                    
  9                                                               
 10                                                               
 11                                                               
 12                                                               
 13                                                               
 14                                                               
 15                                                               
 16                                                               
 
Event 35  Men Hammer Throw
===============================================================================
Saturday 3/15/2014 - 1:30 PM
     Name                        Year School                                
===============================================================================
Flight 1  Finals
  1  Hines, Zachary                   Unattached                  
  2  Lehner, Daniel                   American River              
  3  Swisley, Nathan                  American River              
  4  Meyer, Nijoel                    CS Stanislaus               
  5  Ram, Abhineet                    UC Davis                    
  6  Contreras, Juan                  CS Stanislaus               
  7  Bender, Matthew                  UC Davis                    
  8  January, James                   Sac State                   
  9  Knudsen, Alex                    Unattached                  
 10                                                               
 11                                                               
 12                                                               
 13                                                               
 14                                                               
 15                                                               
 16                                                               
Flight 2  Finals
  1  Sepulveda, Matt                  Sac State                   
  2  Kinloch, James                   Unattached                  
  3  Parodi, Ben                      UC Davis                    
  4  Wright, Eric                     Unattached                  
  5  Regan, Tyler                     CS Stanislaus               
  6  White, Nick                      Weight City                 
  7  Gates, Ryan                      Unattached                  
  8  Hubbard, James                   American River              
  9  Millan, Alberto                  Sac State                   
 10  Uikilifi, Josh                   CS Stanislaus               
 11                                                               
 12                                                               
 13                                                               
 14                                                               
 15                                                               
 16                                                               
 
Event 36  Women Hammer Throw
===============================================================================
Saturday 3/15/2014 - 1:30 PM
     Name                        Year School                                
===============================================================================
Flight 1  Finals
  1  Luster, Ariana                   S.F. State                  
  2  Jones, Alexandra                 S.F. State                  
  3  Park, Tara                       Unattached                  
  4  Friend, Mikayla                  Sac State                   
  5  Cooper, Tyhana                   Sac State                   
  6  Hodges, Katie                    CS Stanislaus               
  7  Laney, Morgan                    Sac State                   
  8  Rector, Meaggan                  Sac State                   
  9  Dutra, Morgan                    UC Davis                    
 10  Weaver, Elaine                   Sac State                   
 11  Hall, Kennedy                    Nevada                      
 12                                                               
 13                                                               
 14                                                               
 15                                                               
 16                                                               
Flight 2  Finals
  1  Hernandez, Consuelo              CS Stanislaus               
  2  Drain, Kelsey                    UC Davis                    
  3  Chung, Michelle                  S.F. State                  
  4  Cardoso, Yessenia                Sac State                   
  5  Young, Kelly                     Unattached                  
  6  Wilson, Channing                 CS Stanislaus               
  7  Mundt, Michaela                  UC Davis                    
  8  Simmons, Kerri                   Nevada                      
  9  Smart, Veronica                  UC Davis                    
 10  Hussey, Sarah                    UC Davis                    
 11                                                               
 12                                                               
 13                                                               
 14                                                               
 15                                                               
 16                                                               
 
Event 37  Men Javelin Throw
===============================================================================
Saturday 3/15/2014 - 9:30 AM
     Name                        Year School                                
===============================================================================
Flight 1  Finals
  1  Hubbard, James                   American River              
  2  Wilkerson, Bradley               CS Stanislaus               
  3  Regan, Tyler                     CS Stanislaus               
  4  Jette, Max                       Unattached                  
  5  Farrell, Cameron                 San Francisco               
  6  Ahau, Katoa                      San Francisco               
  7  Jacobs, Garrett                  Sac State                   
  8  Parker, Robert                   San Francisco               
  9  Hilton, William                  CS Stanislaus               
 10  Bogrand, Andrew                  Unattached                  
 11  Kirkwood, Chris                  Unattached                  
 12                                                               
 13                                                               
 14                                                               
 15                                                               
 16                                                               
 
Event 38  Women Javelin Throw
===============================================================================
Saturday 3/15/2014 - 12:00 PM
     Name                        Year School                                
===============================================================================
Flight 1  Finals
  1  Brittner, Jordan                 S.F. State                  
  2  Black, Ashley                    S.F. State                  
  3  Albee, Jenni                     S.F. State                  
  4  Tossoukpe, Kossiwa               CCSF                        
  5  Corrigan, Kassandra              Sac State                   
  6  Enakaya, Nyesa                   CS Stanislaus               
  7  Robinson, Kristen                Sac State                   
  8  Weaver, Elaine                   Sac State                   
  9  Crider, Shelby                   American River              
 10  Zunino, Alyssa                   Nevada                      
 11  Haverfield, Savanna              Nevada                      
 12  Kersting, Emily                  Sac State                   
 13  Wiesbeck, Raffaela               Nevada                      
 14  Wilson, Channing                 CS Stanislaus               
 15                                                               
 16                                                               
 
Event 39  Men Shot Put
===============================================================================
Saturday 3/15/2014 - 12:00 PM
     Name                        Year School                                
===============================================================================
Flight 1  Finals
  1  Baca, Jacob                      San Francisco               
  2  Nichols, David                   Unattached                  
  3  Malarae, Kyler                   William Jessup              
  4  Meyer, Nijoel                    CS Stanislaus               
  5  Zazhitskiy, Roman                Unattached                  
  6  Contreras, Juan                  CS Stanislaus               
  7  Regan, Tyler                     CS Stanislaus               
  8  Hines, Zachary                   Unattached                  
  9  Lehner, Daniel                   American River              
 10                                                               
 11                                                               
 12                                                               
 13                                                               
 14                                                               
 15                                                               
 16                                                               
Flight 2  Finals
  1  Moore, Max                       CCSF                        
  2  Randolph, Gary                   Unattached                  
  3  Parodi, Ben                      UC Davis                    
  4  Orgon, Eddie                     Unattached                  
  5  Greenberg, Brandon               UC Davis                    
  6  Millan, Alberto                  Sac State                   
  7  Uikilifi, Josh                   CS Stanislaus               
  8  Coniglio, Zach                   Unattached                  
  9                                                               
 10                                                               
 11                                                               
 12                                                               
 13                                                               
 14                                                               
 15                                                               
 16                                                               
 
Event 40  Women Shot Put
===============================================================================
Saturday 3/15/2014 - 10:00 AM
     Name                        Year School                                
===============================================================================
Flight 1  Finals
  1  Ramirez, Symone                  S.F. State                  
  2  Mundt, Michaela                  UC Davis                    
  3  Dutra, Morgan                    UC Davis                    
  4  Wilson, Channing                 CS Stanislaus               
  5  Lonon, Laticia                   San Francisco               
  6  Laney, Morgan                    Sac State                   
  7  Jones, Alexandra                 S.F. State                  
  8  Rector, Meaggan                  Sac State                   
  9  Durand, Kathleen                 Sac State                   
 10  Enakaya, Nyesa                   CS Stanislaus               
 11                                                               
 12                                                               
 13                                                               
 14                                                               
 15                                                               
 16                                                               
Flight 2  Finals
  1  Friend, Mikayla                  Sac State                   
  2  Cooper, Tyhana                   Sac State                   
  3  DuBois, Anna                     Unattached                  
  4  Standifer, Breanna               UC Davis                    
  5  Braucher, Breeann                Sac State                   
  6  Hall, Kennedy                    Nevada                      
  7  Smart, Veronica                  UC Davis                    
  8  Adesida, Praise                  UC Davis                    
  9  Simmons, Kerri                   Nevada                      
 10                                                               
 11                                                               
 12                                                               
 13                                                               
 14                                                               
 15                                                               
 16